Suplování:   Úterý 14.6.2022

datum výpisu: 14.6.2022

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

3.A

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

3.C

Od

Od

       

Od

Od

Od

Od

 

3.D

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

4.A

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

4.C

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

4.D

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

5.S

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

ŠA

6.S

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Od

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Kašička Daniel

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Černá Petra

-

-

..

Pt

Pt

..

Ed

Ed

-

-

-

Hlaváč Adam

-

..

-

....

..

..

..

-

-

-

-

Jalůvka Marek

..

..

-

..

..

-

-

-

..

..

-

Kafková Michaela

-

Go

..

..

-

-

..

No

-

-

-

Prívarová Kamila

..

..

..

-

..

-

..

....

-

-

..

Rachfalík Jiří

..

....

-

..

-

-

-

-

..

..

..

Sklenář Jan

-

-

..

-

-

..

..

-

..

..

-

Spencer Martin

-

-

Lr

..

..

-

-

Ži

Ži

-

-

Výstrk Jindřich

-

-

-

-

-

Ei

-

-

..

..

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

M

   

odpadá

 

(Hc)

1.C

3.hod

SJ

Šj

(2.C)

změna

Gold Vendelín

 
 

6.hod

AJ

Aj1

(3.C)

spojí

Eddins Christopher

(Če)

 

6.hod

AJ

Aj2

(3.C)

změna

Eddins Christopher

 
 

7.hod

AJ

Aj2

(3.C)

spojí

Eddins Christopher

(Če)

 

7.hod

AJ

Aj1

(3.C)

změna

Eddins Christopher

 
 

9.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Skl)

 

9.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ra)

1.D

2.hod

AJ

Aj1

(1.D)

spojí

Laryšová Eva

(Sp)

1.S

1.hod

CJ

 

(6.S)

přesun <<

Jemelková Lucie

z 7.hod

 

7.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

Z

   

odpadá

 

(Skl)

 

9.hod

Ov

   

odpadá

 

(Jl)

2.A

3.hod

IVT

Aj2

(MMJ)

spojí

Ptašek Jiří

(Če)

 

3.hod

IVT

Aj1

(MMJ)

změna

Ptašek Jiří

 
 

4.hod

IVT

Aj2

(MMJ)

spojí

Ptašek Jiří

(Če)

 

4.hod

IVT

Aj1

(MMJ)

změna

Ptašek Jiří

 

2.C

0.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Jl)

 

0.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Ra)

 

3.hod

M

 

(3.A)

přesun <<

Košťál Jiří

z 15.6. (St) 2.hod

 

7.hod

AJ

Aj2

(2.C)

změna

Žižlavská Petra

 
 

7.hod

AJ

Aj1

(2.C)

spojí

Žižlavská Petra

(Sp)

 

8.hod

AJ

Aj1

(2.C)

změna

Žižlavská Petra

 
 

8.hod

AJ

Aj2

(2.C)

spojí

Žižlavská Petra

(Sp)

2.D

5.hod

Bi

 

(4.A)

přesun <<

Ptašková Hana

z 16.6. (Čt) 6.hod

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Prí)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Skl)

 

7.hod

NJ

Nj

(3.A)

spojí

Nogolová Karin

(Kf)

2.S

1.hod

Z

 

(2.S)

supluje

Gold Vendelín

(Kf)

 

5.hod

SJ

Šj2

(JL)

změna

Nogolová Karin

 
 

6.hod

SJ

Šj2

(JL)

změna

Nogolová Karin

 
 

8.hod

SJ

Šj2

(2.S)

přesun <<

Carrillo Ugalde Kateřina

z 9.hod

 

8.hod

SJ

Šj1

(2.A)

přesun <<

Ruiz Trujeda José Manuel

z 9.hod

 

8.hod

CJ

   

přesun >>

 

na 13.6. (Po) 3.hod

 

9.hod

SJ

Šj2

 

přesun >>

 

na 8.hod

 

9.hod

SJ

Šj1

 

přesun >>

 

na 8.hod

3.C

5.hod

ZSV

 

(3.C)

supluje

Eibenová Irena

(Vý)

3.S

3.hod

M

 

(3.S)

přesun <<

Lobo Elena

z 13.6. (Po) 1.hod

4.S

3.hod

F

 

(4.S)

přesun <<

Ruiz Trujeda José Manuel

z 4.hod

 

4.hod

D

 

(4.S)

přesun <<

Freitagová Ivana

z 13.6. (Po) 4.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři